bfk-partners-img-uslugi

Każda firma zatrudniająca pracowników zobligowana jest do prowadzenia dokumentacji płacowej oraz rozliczeniowej ZUS. BFK PARTNERS kompleksowo, począwszy od zatrudnienia pracownika aż do jego zwolnienia, realizuje w imieniu klienta wszelkie obowiązki w tym zakresie, wynikające z obowiązujących przepisów. Dokonuje zgłoszeń do ZUS, sporządza listy płac.

ZGŁOSZENIA DO ZUS

BFK PARTNERS zgłasza do systemu ubezpieczeń społecznych wszystkich pracowników oraz osoby świadczące umowy zlecenia i o dzieło jeśli podlegają obowiązkowi ubezpieczenia (ZUA,ZZA).

Naliczanie wypłat

BFK PARTNERS sporządza listy płac dla pracowników oraz osób wykonujących umowy zlecenia i o dzieło. Przygotowana lista płac przesyłana jest w postaci elektronicznej. W przypadku większej ilości pracowników istnieje możliwość wygenerowania gotowych plików, które automatycznie importowane są w programach bankowych.

Deklaracje ZUS

BFK PARTNERS sporządza na bazie listy płac wszystkie niezbędne deklaracje rozliczeniowe ZUS i przesyła elektronicznie do ZUS.

Bieżące doradztwo

BFK PARTNERS udzieli klientom porad w zakresie zatrudniania pracowników, rozwiązywania stosunku pracy oraz obowiązków ciążących na pracodawcach.

Kontakt

Jeżeli oferta naszej firmy wzbudziła Państwa zainteresowanie, lub mają Państwo pytania dotyczące świadczonych przez nas usług – zapraszamy do skontaktowania się z nami.
biuro@bfk-partners.pl
ul. Dolnych Wałów 17/1
    44-100 Gliwice
tel.:+48 (32) 231 44 99
fax:+48 (32) 232 79 93
Godziny pracy
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00

Napisz do nas !

Przejdź do formularza